ComebEGG - Jak to vlastně všechno začalo... podruhé

S nápadem na restart kapely a znovuobnovení činnosti koketovali bratři Sýkorové již několik let předtím, ale vhodná doba nastala až v květnu 2017, kdy došlo k oslovení bývalých členů a rozhovorům na téma návratu. Z toho všeho nakonec vyšlo kvarteto ex-Vaječníků, kteří se po letech nečinnosti opět dali dohromady:

František Sýkora (zpěv), Bohouš Sýkora (kytara, zpěv), Petr Rund (baskytara, zpěv) a Pavel Vokáč (bicí, zpěv), na kvintet pak doplnil kapelu někdejší klávesista EGESu, Radek Leitl. Na postu baskytaristy v roce 2019 Petra vystřídal další bývalý člen, Jirka Rada, a na jaře 2022 pak přišel do kapely mistr basů, Dan Hron.

Repertoár kapely dnes tvoří převážně skladby, které v 80. a 90. letech tato sestava spolu hrávala, takže pamětníci si mohou zavzpomínat na své mládí a zlatou éru bigbítových zábav u nesmrtelných songů a hitů z archívu kapely - vždyť kdo by neznal písně jako Motorová pila, Milion hvězd, Ty nejsi blázen, Prázdniny začínaj´, Nikdy už mi nevolej, Máš asi čas, Zjizvený král nebo Ráno nás učí milovat...

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti